Розетка Videx VF-BNSK1G-SS сріблястий
Фото 6 |
Videx VF-BNSK1G-SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSK1G-SS сріблястий
Усі ціни 8 →Розетка одномісна Videx Binera срібний шовк із заземленням VF-BNSK1G-SS | 139 грн. |
Розетка VIDEX Binera із заземленням Срібляста (VF-BNSK1G-SS) | 139 грн. |
Розетка срібний шовк 1а із заземленням BINERA(VF-BNSK1G-SS) | 125 грн. |
Розетка одинарна із заземленням срібний шовк BINERA VF-BNSK1G-SS VIDEX | 137 грн. |
Розетка 1а із заземленням Срібляста BINERA(VF-BNSK1G-SS), VIDEX | 131 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Videx VF-BNSK1G-SS
Ціни на Videx VF-BNSK1G-SS |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSK1G-CR бежевий | від 102 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1G-W білий | від 102 грн. | 13 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1G-SS сріблястий | від 125 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →