Розетка Videx VF-BNSK1GC-W білий
Фото 6 |
Videx VF-BNSK1GC-W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSK1GC-W білий
Усі ціни 8 →Розетка с заземлением Videx Binera белая 24436 | 117 грн. |
Розетка одномісна Videx Binera біла з кришкою із заземленням VF-BNSK1GС-W | 117 грн. |
Розетка біла 1а із заземленням та кришкою BINERA(VF-BNSK1GC-W) | 105 грн. |
Розетка одинарна із заземленням та кришкою біла BINERA VF-BNSK1GС-W VIDEX | 116 грн. |
Розетка одинарна біла із заземленням та кришкою BINERA(VF-BNSK1GC-W) | 109 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Videx VF-BNSK1GC-W
Ціни на Videx VF-BNSK1GC-W |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSK1GC-CR бежевий | від 109 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1GC-W білий | від 105 грн. | 8 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1GC-BG графіт | від 139 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1GC-SS сріблястий | від 139 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →