Розетка Videx VF-BNSK2TVSATE-W білий
Фото 6 |
Videx VF-BNSK2TVSATE-W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSK2TVSATE-W білий
Усі ціни 7 →Розетка одномісна Videx Binera біла TV і SAT кінцева VF-BNSK2TVSATE-W | 231 грн. |
Комбінована розетка VIDEX Binera Біла (VF-BNSK2TVSATE-W) | 231 грн. |
Розетка біла TV+SAT кінцева BINERA(VF-BNSK2TVSATE-W) | 208 грн. |
Розетка TV+SAT кінцева біла BINERA VF-BNSK2TVSATE-W VIDEX | 229 грн. |
Розетка TV+SAT кінцева біла BINERA(VF-BNSK2TVSATE-W)/VIDEX | 223 грн. |
Комбінована телевізійна розетка TV+SAT VIDEX BINERA VF-BNSK2TVSATE-W біла | 224 грн. |
Розетка TV+SAT кінцева VIDEX BINERA біла VF-BNSK2TVSATE-W | 231 грн. |
Модификації Videx VF-BNSK2TVSATE-W
Ціни на Videx VF-BNSK2TVSATE-W |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSK2TVSATE-CR бежевий | від 224 грн. | 3 пропозиції | ||
Videx VF-BNSK2TVSATE-W білий | від 208 грн. | 7 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2TVSATE-BG графіт | від 237 грн. | 6 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2TVSATE-SS сріблястий | від 252 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →