Вимикач Videx VF-BNSW1I-W
Фото 6 |
Videx VF-BNSW1I-W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSW1I-W
Усі ціни 10 →Вимикач одноклавішний перехресний Videx Binera білий 24568 | 162 грн. |
Вимикач одноклавішний Videx Binera білий проміжний VF-BNSW1I-W | 162 грн. |
Переключатель VIDEX BINERA 1кл промежуточный белый (VF-BNSW1I-W) VF-BNSW1I | 210 грн. |
Вимикач одноклавішний VIDEX Binera проміжний Білий (VF-BNSW1I-W) | 162 грн. |
Вимикач білий 1кл проміжний BINERA(VF-BNSW1I-W) | 146 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Videx VF-BNSW1I-W
Ціни на Videx VF-BNSW1I-W |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSW1I-CR | від 146 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW1I-W | від 146 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW1I-BG | від 180 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW1I-SS | від 181 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →