Вимикач Videx VF-BNSW2P-BG
Фото 6 |
Videx VF-BNSW2P-BG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSW2P-BG
Усі ціни 13 →Вимикач двохклавішний прохідний Videx Binera чорний графіт 24459 | 156 грн. |
Вимикач двухклавішний Videx Binera чорний графіт прохідний VF-BNSW2P-BG | 156 грн. |
Переключатель Videx BINERA 2кл проходной черный графит (VF-BNSW2P-BG) VF-B | 205 грн. |
Вимикач чорний графіт 2кл прохідний BINERA(VF-BNSW2P-BG) | 140 грн. |
Вимикач двоклавішний прохідний чорний графіт VIDEX BINERA VF-BNSW2P-BG VID | 154 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Videx VF-BNSW2P-BG
Ціни на Videx VF-BNSW2P-BG |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSW2P-CR | від 124 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW2P-W | від 124 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW2P-BG | від 132 грн. | 13 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW2P-SS | від 140 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →