Вимикач Videx VF-BNSW3-BG
Фото 6 |
Videx VF-BNSW3-BG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSW3-BG
Усі ціни 7 →Вимикач трьохклавішний Videx Binera чорний графіт 25451 | 233 грн. |
Вимикач трьохклавішний Videx Binera графіт VF-BNSW3-BG | 233 грн. |
Вимикач трьохклавішний чорний графіт BINERA VF-BNSW3-BG | 231 грн. |
Вимикач 3-клавішний VIDEX Binera чорний (VF-BNSW3-BG) | 222 грн. |
Выключатель 3-клавишный с повышенной огнеупорностью материалов VIDEX BINER | 226 грн. |
Вимикач 3-клавішний VIDEX Binera чорний (VF-BNSW3-BG) | 233 грн. |
Вимикач вбудований трьохклавішні VIDEX BINERA чорний графіт VF-BNSW3-BG | 233 грн. |
Модификації Videx VF-BNSW3-BG
Ціни на Videx VF-BNSW3-BG |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSW3-CR | від 131 грн. | 8 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW3-W | від 186 грн. | 8 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW3-BG | від 222 грн. | 7 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW3-SS | від 210 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →