Прожектор Videx VL-F2-2005G
Фото 4 |
Videx VL-F2-2005G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VL-F2-2005G
Усі ціни 7 →Прожектор Videx Premium LED F2 200W 5000K (VL-F2-2005G) | 3 330 грн. |
Прожектор VIDEX PREMIUM F2 200W 5000K (VL-F2-2005G) | 2 745 грн. |
Прожектор світлодіодний VIDEX PREMIUM F2 200 W 5000 K (VL-F2-2005G) | 3 330 грн. |
Прожектор Videx Premium F2 VL-F2-2005G 200 Вт 5000 K (26173) | 2 745 грн. |
Прожектор LED 200W 5000K 220V IP65 VL-F2-2005G VIDEX | 3 327 грн. |
LED Прожектор 200W 5000К 220V VL-F2-2005G Videx | 3 708 грн. |
Прожектор LED 200W 5000K VIDEX PREMIUM сірий VL-F2-2005G | 2 745 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →