Прожектор Videx VL-F2e505W-S
Фото 7 |
Videx VL-F2e505W-S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VL-F2e505W-S
Усі ціни 13 →Прожектор LED Videx F2e 50W 5000K з датчиком руху та освітленості (VL-F2e5 | 1 119 грн. |
Прожектор Videx LED F2e 50W 5000K з датчиком руху та освітленості (VL-F2e5 | 1 119 грн. |
Світлодіодний прожектор Videx 50W-5000K White з датчиком руху та освітленн | 1 119 грн. |
Прожектор VIDEX F2e 50W 5000K з датчиком руху і освітлення (VL-F2e505W-S) | 1 119 грн. |
Прожектор Videx LED 50W 5000K з датчиком руху (VL-F2e505W-S) | 1 070 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →