Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-E-AC 101.A14 13 кВт
614 522 грн. Купити! Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-E-AC 101.A14 Z014664Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Viessmann Vitocal 100-S AWB-E-AC 101.A14 13 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viessmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viessmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості теплового насоса Viessmann Vitocal 100-S AWB-E-AC 101.A14:
- Потужність електронагрівача ГВП — 6 кВт
- Модель AWB 101.A — зовнішній блок 380В
- Модель AWB-M 101.A — зовнішній блок 220В
- Модель AWB-E 101.A — проточний водонагрівач, зовнішній блок 380В
- Модель AWB-ME 101.A — проточний водонагрівач, зовнішній блок 220В
- Модель AWB-E-AC 101.A — проточний водонагрівач, функція охолодження, зовнішній блок 380В
- Модель AWB-ME-AC 101.A — проточний водонагрівач, функція охолодження, зовнішній блок 220В
Модификації Viessmann Vitocal 100-S AWB-E-AC 101.A14
Ціни на Viessmann Vitocal 100-S AWB-E-AC 101.A14 |
---|---|---|---|---|
Viessmann Vitocal 100-S AWB-E-AC 101.A12 11 кВт | від 571 945 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 100-S AWB-E-AC 101.A14 13 кВт | від 614 522 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 100-S AWB-E-AC 101.A16 15 кВт | від 660 181 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →