Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 101.A06 6 кВт
Товар застарів 125 000 грн. Джерело: повітря-вода; Призначення: опалення та ГВП; Комплектація: гідромодуль; зовнішній блок; Режим роботи: нагрівання та охолодження; Макс. теплова потужність: 6.1; Теплова потужність (~ 0 °C): 6.1; Потужність споживання (нагрів) (кВт): 1.28; Компресор: інвертор: інверторний; При t°C зовнішній: 7 |
Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 101.A06 6 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viessmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viessmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модельні відмінності:
- Модель AWB 101.A — зовнішній блок 380В
- Модель AWB-M 101.A — зовнішній блок 220В
- Модель AWB-E 101.A — проточний водонагрівач, зовнішній блок 380В
- Модель AWB-ME 101.A — проточний водонагрівач, зовнішній блок 220В
- Модель AWB-E-AC 101.A — проточний водонагрівач, функція охолодження, зовнішній блок 380В
- Модель AWB-ME-AC 101.A — проточний водонагрівач, функція охолодження, зовнішній блок 220В
Модификації Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 101.A06
Ціни на Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 101.A06 |
---|---|---|---|---|
Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 101.A12 11 кВт | від 470 798 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 101.A14 13 кВт | від 507 589 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 101.A16 15 кВт | від 547 321 грн. | 1 пропозиція |