Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-G BWC 201.B10 10 кВт
698 458 грн. Купити! Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-G, Typ BWC 201.B10 Z019168Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись |
Viessmann Vitocal 200-G BWC 201.B10 10 кВт |
|
Оснащується погодозалежним терморегулятором Vototronic 200 з датчиком зовнішньої температури.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viessmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viessmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Viessmann Vitocal 200-G BWC 201.B10
Ціни на Viessmann Vitocal 200-G BWC 201.B10 |
---|---|---|---|---|
Viessmann Vitocal 200-G BWC 201.B06 5 кВт | від 629 004 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 200-G BWC 201.B08 7 кВт | від 665 795 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 200-G BWC 201.B10 10 кВт | від 698 458 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 200-G BWC 201.B13 12 кВт 13 кВт | від 767 860 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 200-G BWC 201.B17 17 кВт | від 833 237 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →