Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-E-AC 201.D16 8 кВт
805 405 грн. Купити! Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-E-AC 201.D16 Z015227Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись |
Viessmann Vitocal 200-S AWB-E-AC 201.D16 8 кВт |
|
Оснащується триходовим клапаном і Теном на 9 кВт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viessmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viessmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Viessmann Vitocal 200-S AWB-E-AC 201.D16
Ціни на Viessmann Vitocal 200-S AWB-E-AC 201.D16 |
---|---|---|---|---|
Viessmann Vitocal 200-S AWB-E-AC 201.D10 7 кВт | від 691 634 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 200-S AWB-E-AC 201.D13 7 кВт | від 773 487 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 200-S AWB-E-AC 201.D16 8 кВт | від 805 405 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →