Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-M 201.D06 4 кВт
395 954 грн. Купити! Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-M 201.D06 Z015229Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись |
Viessmann Vitocal 200-S AWB-M 201.D06 4 кВт |
|
Оснащується триходовим клапаном і Теном на 9 кВт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viessmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viessmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Viessmann Vitocal 200-S AWB-M 201.D06
Ціни на Viessmann Vitocal 200-S AWB-M 201.D06 |
---|---|---|---|---|
Viessmann Vitocal 200-S AWB-M 201.D04 3 кВт | від 384 497 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 200-S AWB-M 201.D06 4 кВт | від 395 954 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 200-S AWB-M 201.D08 5 кВт | від 424 777 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 200-S AWB-M 201.D10 7 кВт | від 628 353 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →