Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-M 201.D13 7 кВт
Товар застарів 318 187 грн. Джерело: повітря-вода; Призначення: опалення та ГВП; Комплектація: гідромодуль; зовнішній блок; Режим роботи: тільки нагрів; Макс. теплова потужність: 7.85; Потужність споживання (нагрів) (кВт): 1.66; Компресор: інвертор: інверторний; При t°C зовнішній: 7; Коефіцієнт COP: 4.72; При t°C зовнішній: -7 |
Viessmann Vitocal 200-S AWB-M 201.D13 7 кВт |
|
Оснащується триходовим клапаном і Теном на 9 кВт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viessmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viessmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Viessmann Vitocal 200-S AWB-M 201.D13
Ціни на Viessmann Vitocal 200-S AWB-M 201.D13 |
---|---|---|---|---|
Viessmann Vitocal 200-S AWB-M 201.D04 3 кВт | від 384 497 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 200-S AWB-M 201.D06 4 кВт | від 395 954 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 200-S AWB-M 201.D08 5 кВт | від 424 777 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 200-S AWB-M 201.D10 7 кВт | від 628 353 грн. | 1 пропозиція |