Газовий котел Viessmann Vitopend 100-W A1JB 34 kW 34 кВт
Продуктивний і порівняльної доступний двоконтурний газовий котел із закритою камерою згоряння і електронною системою управління. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2017 року, здатний розвивати значну корисну потужність до 34 кВт. Цієї продуктивності цілком достатньо для організації повноцінного опалення та гарячого водопостачання приватних будинків/котеджів, великих міських квартир, офісних або комерційних приміщень загальною площею 270 м2.
Завдяки використанню турбованої (закритою) камери згоряння з примусовим видаленням димових газів, користувач може заощадити кошти за рахунок спрощеної димохідної системи. Крім цього, котел Viessmann Vitopend 100-W A1JB 34 kW не потребує окремого котельного приміщення і може монтуватися прямо в житлових зонах. Контролер управління забезпечує безперервну модуляцію полум'я газової пальники для оптимізації витрат газу. Якісний мідний теплообмінник гарантує хороший ККД, а його конструкція розрахована на тривалу безпроблемну експлуатацію. Передбачений повний набір систем безпеки та адаптація для вітчизняних газових мереж (повна теплова потужність забезпечується при тиску газу від 10 до 25 мбар). Здатний готувати гарячу воду в кількості до 16 л/хв.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viessmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viessmann.
Купити Viessmann Vitopend 100-W A1JB 34 kW 34 кВт
Газовий котел Viessmann Vitopend 100-W A1JB01234кВт A1JB012 | 44 542 грн. |
Газовый котёл Viessmann Vitopend 100-W A1JB 34 кВт A1JB012 | 50 236 грн. |
Котел газовий VIESSMANN VITOPEND 100-W A1JB012 — 34 кВт (турбо) | 47 434 грн. |
0 1 0 3 |
Котел за відгуками хороший, але у нас через 2 місяці полетів датчик температури, і це не перший випадок із цією моделлю у нас у місті. Економічний та тихий У цій партії летять датчики температури. користуюся Viessmann Vitopend 100-W A1JB 12 kW кілька місяців |
Модификації Viessmann Vitopend 100-W A1JB 34 kW
Ціни на Viessmann Vitopend 100-W A1JB 34 kW |
---|---|---|---|---|
Viessmann Vitopend 100-W A1JB 12 kW 12 кВт | від 31 617 грн. | 3 пропозиції | ||
Viessmann Vitopend 100-W A1JB 24 kW 24 кВт | від 34 943 грн. | 3 пропозиції | ||
Viessmann Vitopend 100-W A1JB 30 kW 29.9 кВт | від 39 237 грн. | 3 пропозиції | ||
Viessmann Vitopend 100-W A1JB 34 kW 34 кВт | від 44 542 грн. | 3 пропозиції |