Літня шина VIKING TransTech 225/70 R15C 112S
Виберіть розмір шин
VIKING TransTech 225/70 R15C 112S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIKING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIKING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKING TransTech 225/70 R15C 112S
Летние шины Viking TransTech 225/70 R15C 112/110S 1002450088 | 3 812 грн. |
Viking TransTech (225/70R15 112S) | 3 769 грн. |
Шини Viking TransTech 225/70 R15C 112/110S | 3 701 грн. |
Літні шини Viking TransTech 225/70 R15C 112/110S | 4 041 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →