Зимова шина VIKING WinTech Van 205/75 R16C 110R
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
VIKING WinTech Van 205/75 R16C 110R 205/75 R16 108 R 205/75 R16 110 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIKING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIKING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKING WinTech Van 205/75 R16C 110R
Усі ціни 31 →Шина Viking WinTech Van 205/75 R16C 110R | 3 722 грн. |
Viking WinTech Van 205/75 R16C 110/108R | 3 900 грн. |
Viking WinTech Van 205/75 R16C 110/108R | 3 869 грн. |
Viking WinTech Van (205/75R16C 110R) | 3 849 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації VIKING WinTech Van 205/75 R16C 110R
Ціни на VIKING WinTech Van 205/75 R16C 110R |
---|---|---|---|---|
VIKING WinTech Van 205/75 R16C 108R | від 3 984 грн. | 1 пропозиція | ||
VIKING WinTech Van 205/75 R16C 110R | від 3 699 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →