Умивальник Villeroy & Boch Architectura 41276001 600 мм
Фото 3 |
Villeroy & Boch Architectura 41276001 |
|
Модель Villeroy & Boch Architectura 412760R1 має спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Architectura 41276001 600 мм
Усі ціни 14 →Раковина 60 см VILLEROY & BOCH Architectura 41276001 | 6 000 грн. |
Раковина накладна на стільницю Villeroy & Boch Architectura 60 х 40 см 412 | 7 140 грн. |
Умивальник накладний на тумбу у ванну 600мм x 400мм VILLEROY&BOCH ARCHITEC | 8 707 грн. |
Раковина Villeroy&Boch ARCHITECTURA 60 см (41276001) 41276001 | 7 430 грн. |
Villeroy&Boch Villeroy&Boch ARCHITECTURA умивальник 60*40см прямокутний на | 5 847 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →