Умивальник Villeroy & Boch Artis 41784101 410 мм
Фото 3 |
Villeroy & Boch Artis 41784101 410 мм580 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Artis 41784101 410 мм
Усі ціни 13 →Раковина накладна 40 см Villeroy & Boch Artis 41784101 | 10 300 грн. |
Раковина накладна на стільницю Villeroy & Boch Artis 41 х 41 х h15 см, whi | 13 580 грн. |
Раковина чаша накладна на стільницю для ванної 410мм x 410мм VILLEROY&BOCH | 17 518 грн. |
Раковина Villeroy&Boch Artis 41см (41784101) 41784101 | 17 996 грн. |
Умивальник на стільницю Villeroy&Boch Artis (41784101) 41784101 | 14 708 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Villeroy & Boch Artis 41784101
Ціни на Villeroy & Boch Artis 41784101 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Artis 41784101 410 мм | від 10 299 грн. | 14 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Artis 41725801 580 мм | від 8 070 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →