Умивальник Villeroy & Boch Avento 41568001 800 мм Перелив білий
Фото 5 |
Villeroy & Boch Avento 41568001 |
|
Модель Villeroy & Boch Avento 415680R1 має спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Avento 41568001 800 мм Перелив білий
Усі ціни 9 →Раковина для ванної підвісна Villeroy & Boch Avento 41568001 | 18 000 грн. |
Раковина Villeroy&Boch Avento (41568001) | 27 710 грн. |
Villeroy&Boch Avento 80 Weiss Alpin 41568001 | 15 000 грн. |
Villeroy&Boch Avento 80 Weiss Alpin 41568001 | 15 375 грн. |
РАКОВИНА ДЛЯ ВАННОЇ ПІДВІСНА VILLEROY & BOCH КОЛЕКЦІЯ AVENTO БІЛА 41568001 | 19 073 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Villeroy & Boch Avento 41568001
Ціни на Villeroy & Boch Avento 41568001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Avento 73584501 450 мм Перелив | від 7 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch Avento 41586001 600 мм Перелив білий | від 4 853 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Avento 41568001 800 мм Перелив білий | від 15 000 грн. | 9 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Avento 4156A501 1000 мм Перелив | від 24 240 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Avento 4156A201 1000 мм білий | від 19 500 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →