Ванна Villeroy & Boch Aveo 190x95 см окремостояча
Фото 3 |
Villeroy & Boch Aveo 190x95 UBQ194AVE9PDV-01 |
|
Гідромасажна система (додаткова опція)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Aveo 190x95 см окремостояча
Ванна кваріловие Villeroy & Boch Aveo 190 х 95 см + ніжки UBQ194AVE9PDV-01 | 248 000 грн. |
Ванна кварилова Villeroy&Boch Aveo 1900x950 з безшумною панеллю. D UBQ194A | 144 450 грн. |
Ванна кварилова Villeroy & Boch Aveo, 190х95 (UBQ194AVE9PDV-01) | 323 794 грн. |
Ванна Villeroy&Boch Aveo 190х95 (UBQ194AVE9W1V-01) | 249 999 грн. |
Ванна кварилова Villeroy & Boch Aveo 190x95 з безшовною панеллю (UBQ194AVE | 366 921 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →