Умивальник Villeroy & Boch Collaro 4A195601 560 мм
Відео 1Фото 6 |
Villeroy & Boch Collaro 4A195601 |
|
Умивальник зроблений з матеріалу TitanCeram. Моделі Villeroy & Boch Collaro 4A1956R1, 4A1956RW мають спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив).
Монтаж з мінімальною відстанню між задньою стінкою раковини і стіною: 50 мм. Умивальник може продаватися без антибактеріального покриття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Collaro 4A195601 560 мм
Усі ціни 13 →Раковина на стільницю Villeroy & Boch Collaro 56 см білий 4A195601 | 9 999 грн. |
Умивальник на стільницю Villeroy&Boch Collaro (4A195601) 4A195601 | 9 999 грн. |
Накладная раковина 56 см VILLEROY & BOCH COLLARO 4A195601 | 17 978 грн. |
Умивальник на стільницю Villeroy&Boch Collaro 560x360 (4A1956R1) | 14 499 грн. |
Villeroy&Boch Collaro Ceramic Plus 4A1956R1 | 11 316 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →