Умивальник Villeroy & Boch Evana 61440001 675 мм
Фото 2 |
Villeroy & Boch Evana 61440001 |
|
Модель Villeroy&Boch Evana 614400R1 має спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив. Такі залишки, як бруд і вапно, майже не пристають до поверхні)
Умивальник може комплектуватися кріпильним комплектом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Evana 61440001 675 мм
Усі ціни 12 →Раковина вбудована Villeroy & Boch Evana 60 см 61440001 | 4 900 грн. |
Раковина вбудована під стільницю Villeroy & Boch Evana 615 х 415 мм, білий | 4 440 грн. |
Villeroy&Boch Villeroy&Boch Evana 61440001 | 4 799 грн. |
Умивальник врізний VILLEROY&BOCH Evana під стільницю 675x475x215мм овальни | 5 194 грн. |
Раковина Villeroy&Boch Evana 61 см (61440001) 61440001 | 4 799 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Villeroy & Boch Evana 61440001
Ціни на Villeroy & Boch Evana 61440001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Evana 61474601 520 мм | від 4 800 грн. | 15 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Evana 61470001 570 мм | від 8 204 грн. | 15 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Evana 61440001 675 мм | від 2 480 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →