Умивальник Villeroy & Boch Evana 61470001 570 мм
Фото 2 |
Villeroy & Boch Evana 61470001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Evana 61470001 570 мм
Усі ціни 15 →Раковина вбудована Villeroy & Boch Evana 50 61470001 | 8 300 грн. |
Раковина, що вбудовується під стільницю Villeroy & Boch Evana 500 х 350 мм | 8 204 грн. |
Умивальник врізний VILLEROY&BOCH Evana під стільницю 570x410x213мм овальни | 19 882 грн. |
Раковина Villeroy&Boch Evana 50 см (61470001) 61470001 | 10 138 грн. |
Раковина врізна Villeroy&Boch Evana 570х410 білий 61470001 | 8 890 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Villeroy & Boch Evana 61470001
Ціни на Villeroy & Boch Evana 61470001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Evana 61474601 520 мм | від 3 844 грн. | 16 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Evana 61470001 570 мм | від 8 204 грн. | 15 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Evana 61440001 675 мм | від 2 480 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →