Умивальник Villeroy & Boch Evana 61474601 520 мм
Фото 2 |
Villeroy & Boch Evana 61474601 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Evana 61474601 520 мм
Усі ціни 15 →Раковина для ванної вбудована Villeroy & Boch Evana 614746R1 | 7 820 грн. |
Раковина, що вбудовується під стільницю Villeroy & Boch Evana 455 х 305 мм | 3 844 грн. |
Умивальник врізний VILLEROY&BOCH Evana під стільницю 520x365x195мм овальни | 19 668 грн. |
Умивальник вбудований Villeroy&Boch Evana (61474601) 61474601 | 19 691 грн. |
Раковина встраиваемая Villeroy&Boch Evana (61474601) | 19 258 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Villeroy & Boch Evana 61474601
Ціни на Villeroy & Boch Evana 61474601 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Evana 61474601 520 мм | від 4 800 грн. | 15 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Evana 61470001 570 мм | від 8 204 грн. | 15 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Evana 61440001 675 мм | від 2 480 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →