Умивальник Villeroy & Boch Hommage 710165R1 650 мм
Фото 5 |
Villeroy & Boch Hommage 710165R1 650 мм750 мм |
|
Моделі Villeroy & Boch Hommage 710165R1, 710165R2, 710165R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Hommage 710165R1 650 мм
Раковина підвісна Villeroy & Boch Hommage 650 см CeramicPlus 710165R2 | 10 199 грн. |
Villeroy&Boch с переливом HOMMAGE 7101A2R2 | 8 200 грн. |
Умивальник 65 см VILLEROY & BOCH HOMMAGE 7101A2R2 | 5 403 грн. |
Раковина для ванної на п'єдестал Villeroy & Boch Hommage 7101A2R1 | 9 900 грн. |
Раковина для ванної підвісна Villeroy & Boch Hommage 710165R1 | 8 255 грн. |
Додаткові функції і можливості умивальника Villeroy & Boch Hommage 710165:
- Додатково комплектується п'єдесталом або напівп'єдесталом Hommage (арт. 723200XX та 723100XX)
- арт. 710165XX — 1 отвір для змішувача
- арт. 7101A2XX — 3 отвори для змішувача
Модификації Villeroy & Boch Hommage 710165R1
Ціни на Villeroy & Boch Hommage 710165R1 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Hommage 710165R1 650 мм | від 5 403 грн. | 5 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Hommage 710175R1 750 мм | від 9 010 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →