Умивальник Villeroy & Boch Hommage 710263R1 630 мм
Villeroy & Boch Hommage 710263R1 |
|
Моделі Villeroy & Boch Hommage 710263R1, 710263R2, 710263R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Hommage 710263R1 630 мм
Умивальник настінний 630 x 525 Villeroy & Boch Hommage 7102A1R2 | 14 133 грн. |
Настінний умивальник 630 x 525 Villeroy&Boch Hommage 7102A1R2 | 20 440 грн. |
Умивальник врізний VILLEROY&BOCH Hommage 710263R1 на стільницю 630x525x203 | 46 663 грн. |
Умивальник вбудований Villeroy&Boch Hommage (710263R1) 710263R1 | 44 649 грн. |
Умивальник врізний VILLEROY&BOCH Hommage 710263R1 на стільницю 630x525x203 | 46 718 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 710263XX — 1 отвір для змішувача
- арт. 7102A1XX — 3 отвори для змішувача
РекомендуємоПорівняти в таблиці →