Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 51480001 380 мм
Фото 3 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 51480001 380 мм430 мм |
|
Моделі Villeroy & Boch Loop&Friends 514800R1, 514800R2, 514800R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 51480001 380 мм
Усі ціни 6 →Раковина накладна Villeroy & Boch Loop & Friends 51480001 | 6 704 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 38 51480001 | 10 200 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 38 51480001 | 10 455 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 38 51480001 | 10 710 грн. |
РАКОВИНА VILLEROY & BOCH LOOP & FRIENDS 38 СМ 51480001 | 8 385 грн. |
Умывальник Villeroy&Boch Loop & Friends 38x38 51480001 | 8 928 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 514800XX — чаша з переливом
- арт. 514801XX — чаша без переливу
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 51480001
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 51480001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 51480001 380 мм | від 6 704 грн. | 6 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 51440001 430 мм | від 7 600 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →