Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 51490001 380 мм
Фото 3 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 51490001 380 мм430 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 51490001 380 мм
Усі ціни 6 →Умивальник на стільницю VILLEROY & BOCH 38 см Loop & Friends 514900R2 | 11 900 грн. |
Раковина Villeroy&Boch Loop&Friends (51490001) 51490001 | 11 000 грн. |
Умивальник VILLEROY & BOCH 38 см Loop&Friends на стільницю 514900R2 | 11 800 грн. |
Раковина Villeroy & Boch Loop & Friends 38x38 51490001 | 25 149 грн. |
Умывальник Villeroy & Boch Loop & Friends 514900R2 | 11 200 грн. |
Раковина Villeroy & Boch Loop & Friends 51490001 | 5 714 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 514900XX — чаша з переливом
- арт. 514901XX — чаша без переливу
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 51490001
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 51490001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 51490001 380 мм | від 5 714 грн. | 6 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 51491001 430 мм | від 5 046 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →