Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 51511101 630 мм
Villeroy & Boch Loop&Friends 51511101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 51511101 630 мм
Раковина накладна Villeroy & Boch Loop & Friends 63 см 51511101 | 9 999 грн. |
Раковина накладная Villeroy & Boch Loop & Friends 63 см 51511101 | 10 200 грн. |
Раковина накладна на стільницю Villeroy & Boch Loop & Friends 515111R1 | 12 457 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 515111XX — чаша без переливу
- арт. 515110XX — чаша з переливом
РекомендуємоПорівняти в таблиці →