Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 51540001 585 мм
Villeroy & Boch Loop&Friends 51540001 |
|
Модель Villeroy & Boch Loop&Friends 515400R1 має спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Умивальник може продаватися без отвествия під перелив
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 51540001 585 мм
Усі ціни 21 →Раковина накладна Villeroy & Boch Loop & Friends 515400R1 | 9 353 грн. |
Раковина накладна на стільницю Villeroy & Boch Loop & Friends 58,5 х 38 х | 8 590 грн. |
Умивальник накладний VILLEROY&BOCH LOOP&FRIENDS 585x380x110мм прямокутний | 11 150 грн. |
Раковина Villeroy&Boch Loop&Friends 58 см (51540001) 51540001 | 10 952 грн. |
Раковина на стільницю Villeroy&Boch Loop&Friends, 585x380 (51540001) 51540 | 9 498 грн. |
ще 16 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. 515400XX — чаша з переливом
- арт. 515401XX — чаша без переливу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →