Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 61405101 535 мм
Фото 5 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 61405101 |
|
Моделі Villeroy & Boch Loop&Friends 614051R1, 614051R2, 614051R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 61405101 535 мм
Усі ціни 8 →Раковина Villeroy & Boch Loop & Friends Ø 535 мм 61405101 | 7 099 грн. |
Раковина Villeroy & Boch Loop&Friends Ø 535 мм 61405101 | 7 700 грн. |
Раковина Villeroy&Boch Loop&Friends 53 см (61405101) 61405101 | 9 470 грн. |
Умивальник вбудований Villeroy&Boch Loop&Friends (61405101) 61405101 | 7 999 грн. |
Раковина, що вбудовується зверху Villeroy&Boch Loop&Friends d440 мм (61405 | 8 165 грн. |
ще 3 пропозиції
Модифікація моделі:
- арт. 614051XX — чаша з переливом
- арт. 614151XX — чаша без переливу
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 61405101
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 61405101 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 61403401 340 мм | від 3 690 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61403901 390 мм | від 5 860 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61404501 450 мм | від 4 600 грн. | 5 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61405101 535 мм | від 6 850 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →