Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 61451001 510 мм
Фото 7 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 61451001 |
|
Модель Villeroy & Boch Loop&Friends 614510R1 має спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 61451001 510 мм
Умивальник Villeroy & Boch Loop & Friends 61451001 | 12 200 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 51x34 61451001 | 10 240 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 51x34 61451001 | 10 496 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 51x34 61451001 | 10 752 грн. |
Умивальник Villeroy & Boch Loop & Friends 61451001 | 12 500 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 614510XX — чаша з переливом
- арт. 614511XX — чаша без переливу
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 61451001
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 61451001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 61451001 510 мм | від 10 240 грн. | 5 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61450001 600 мм | від 8 999 грн. | 13 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61452001 675 мм | від 10 540 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →