Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 61610001 450 мм
Фото 5 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 61610001 |
|
Моделі Villeroy & Boch Loop&Friends 616100R1, 616100R2, 616100R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікація моделі:
- арт. 616100XX — чаша з переливом
- арт. 616101XX — чаша без переливу
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 61610001
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 61610001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 61610001 450 мм | від 6 750 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61612001 485 мм | від 9 400 грн. | 14 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61611001 505 мм | від 5 371 грн. | 8 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61613001 660 мм | від 9 272 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →