Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 61631001 510 мм Перелив
Фото 9 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 61631001 |
|
Моделі Villeroy & Boch Loop&Friends 616310R1, 616310R2, 616310R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 61631001 510 мм Перелив
Усі ціни 8 →Умивальник Villeroy & Boch Loop & Friends 61631001 | 7 600 грн. |
Умивальник під стільницю 45 см VILLEROY & BOCH LOOP&FRIENDS 616310R1 | 7 473 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 45x28 616310R1 | 14 320 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 45x28 616310R1 | 14 678 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 45x28 616310R1 | 15 036 грн. |
ще 3 пропозиції
Модифікація моделі:
- арт. 616310XX — чаша з переливом
- арт. 616311XX — чаша без переливу
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 61631001
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 61631001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 61631101 510 мм | від 12 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61631001 510 мм Перелив | від 7 473 грн. | 8 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61630101 600 мм | від 14 280 грн. | 6 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61630001 600 мм Перелив | від 11 480 грн. | 10 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61632101 675 мм | від 11 396 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61632001 675 мм Перелив | від 8 876 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →