Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 61804301 525 мм Перелив
Фото 9 | 6 600 грн. Купити! Умивальник Villeroy & Boch Loop & Friends 61804301Santechshara.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Villeroy & Boch Loop&Friends 61804301 |
|
Моделі Villeroy & Boch Loop&Friends 618043R1, 618043R2, 618043R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікація моделі:
- арт. 618043XX — чаша з переливом
- арт. 618143XX — чаша без переливу
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 61804301
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 61804301 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 61802801 340 мм Перелив | від 5 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61813301 390 мм | від 10 720 грн. | 3 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61813801 450 мм | від 11 840 грн. | 3 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61803801 450 мм Перелив | від 4 055 грн. | 8 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61804301 525 мм Перелив | від 6 600 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →