Умивальник Villeroy & Boch Memento 2.0 4A075001 500 мм
Фото 4 |
Villeroy & Boch Memento 2.0 4A075001 500 мм600 мм |
|
Умивальник зроблений з матеріалу TitanCeram. Моделі Villeroy & Boch Memento 2.0 4A0750R1, 4A0750R2 мають спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив).
Монтаж з мінімальною відстанню між задньою стінкою раковини і стіною: 50 мм. Умивальник може продаватися без антибактеріального покриття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Memento 2.0 4A075001 500 мм
Раковина керамічна Villeroy&Boch Memento 2.0 (4A075001) | 23 843 грн. |
Villeroy & Boch Memento 2.0 50X42 Cm Z Przelewem, Biała 4A075001 | 14 145 грн. |
Villeroy&Boch накладная 50 см MEMENTO 2.0 4A075001 | 17 500 грн. |
Раковина керамічна Villeroy&Boch Memento 2.0 CeramicPlus (4A0750R1) | 28 390 грн. |
Модификації Villeroy & Boch Memento 2.0 4A075001
Ціни на Villeroy & Boch Memento 2.0 4A075001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Memento 2.0 4A075001 500 мм | від 14 145 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Memento 2.0 4A076001 600 мм | від 6 900 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →