Умивальник Villeroy & Boch Memento 51336L01 600 мм
Villeroy & Boch Memento 51336L01 500 мм600 мм |
|
Моделі Villeroy & Boch Memento 51336LR1, 51336LR2 мають спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Memento 51336L01 600 мм
Усі ціни 8 →Умивальник 60 см VILLEROY & BOCH MEMENTO 51336LR1 | 10 700 грн. |
Villeroy&Boch Memento 60 51336L01 | 13 360 грн. |
Villeroy&Boch Memento 60 51336L01 | 13 694 грн. |
Villeroy&Boch Memento 60 51336L01 | 14 028 грн. |
Раковина 60 см VILLEROY & BOCH MEMENTO CeramicPlus (С 2ма наміченими відп. | 12 990 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Villeroy & Boch Memento 51336L01
Ціни на Villeroy & Boch Memento 51336L01 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Memento 51335L01 500 мм | від 7 280 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Memento 51336L01 600 мм | від 10 700 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →