Умивальник Villeroy & Boch Memento 51338501 800 мм
Villeroy & Boch Memento 51338501 |
|
Villeroy & Boch Memento 513385R1 має спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Модель може комплектуватися боковим або переднім рушникотримачем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Memento 51338501 800 мм
Умивальник 80 см VILLEROY & BOCH MEMENTO (колір білий З +) 513385R1 513385 | 13 147 грн. |
Умивальник 800 мм VILLEROY & BOCH MEMENTO Star White CeramicPlus 513385R2 | 13 450 грн. |
Раковина для ванної підвісна з вішалкою Villeroy & Boch Memento 51338501 | 11 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →