Умивальник Villeroy & Boch Memento 53334101 400 мм
Villeroy & Boch Memento 53334101 |
|
Моделі Villeroy & Boch Memento 533341R1, 533341R2 мають спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Рушникотримач може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Memento 53334101 400 мм
Раковина без переливу VILLEROY & BOCH MEMENTO 533341R2 | 6 570 грн. |
Раковина для ванної підвісна Villeroy & Boch Memento 53334G01 | 6 340 грн. |
Раковина для ванної підвісна Villeroy & Boch Memento 53334101 | 5 599 грн. |
Раковина для ванної накладна Villeroy & Boch Memento 533341S0 | 9 043 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →