Ванна Villeroy & Boch Nexus 177.1x77.1 см
Villeroy & Boch Nexus 177x77 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Nexus 177.1x77.1 см
Ванна кваріловие Villeroy & Boch Nexus 1771 * 771 star whiteUBQ180NEU7V-96 | 43 672 грн. |
Ванна кварилова Villeroy & Boch Nexus 1771*771 star whiteUBQ180NEU7V-96 UB | 43 672 грн. |
Квариловая ванна Villeroy&Boch Nexus 1771x771 star white (с ножками) UBQ18 | 48 300 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →