Умивальник Villeroy & Boch O.novo 41615601 560 мм
Villeroy & Boch O.novo 41615601 |
|
Модель Villeroy & Boch O. novo 416156R1 має спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch O.novo 41615601 560 мм
Усі ціни 19 →Раковина вбудована на стільницю зверху Villeroy & Boch O.Novo 56 х 40,5 см | 5 150 грн. |
Villeroy&Boch Villeroy&Boch O.Novo 41615601 | 4 729 грн. |
Раковина врізна для ванної на стільницю 560мм x 405мм VILLEROY&BOCH O.NOVO | 5 510 грн. |
Раковина Villeroy&Boch O.Novo 56 см (41615601) 41615601 | 4 555 грн. |
Раковина VILLEROY&BOCH O.Novo (41615601) 200579 | 5 201 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →