Умивальник Villeroy & Boch O.novo 41626001 650 мм
Фото 3 |
Villeroy & Boch O.novo 41626001 580 мм650 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch O.novo 41626001 650 мм
Усі ціни 14 →Умивальник VILLEROY & BOCH O.NOVO 60X35 СМ 41626001 | 5 590 грн. |
Раковина вбудована під стільницю Villeroy & Boch O.Novo 60 х 35 см, білий | 5 440 грн. |
Villeroy&Boch Villeroy&Boch O.Novo 41626001 | 5 862 грн. |
Умивальник врізний для ванної під стільницю 600мм x 350мм VILLEROY&BOCH O. | 6 753 грн. |
Раковина Villeroy&Boch O.Novo 60 см (41626001) 41626001 | 5 862 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Villeroy & Boch O.novo 41626001
Ціни на Villeroy & Boch O.novo 41626001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch O.novo 41625001 580 мм | від 2 300 грн. | 5 пропозицій | ||
Villeroy & Boch O.novo 41626001 650 мм | від 4 999 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →