Умивальник Villeroy & Boch O.novo 53605001 500 мм
Фото 4 | 1 588 грн. Купити! Раковина для ванної підвісна Villeroy & Boch O.Novo 53605001Santechshara.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Villeroy & Boch O.novo 53605001 |
|
Villeroy & Boch O. novo 536050R1, 536051R1, 536052R1, 536053R1, мають спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікація моделі:
- арт. 536050XX — з переливом
- арт. 536051XX — без переливу
- арт. 536052XX — з переливом, без отвору для змішувача
- арт. 536053XX — без переливу, без отвору для змішувача
Модификації Villeroy & Boch O.novo 53605001
Ціни на Villeroy & Boch O.novo 53605001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch O.novo 53603601 360 мм | від 3 110 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch O.novo 53604501 450 мм | від 2 699 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch O.novo 53605001 500 мм | від 1 588 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →