Унітаз Villeroy & Boch O.novo 5661R0
Villeroy & Boch O.novo 5661R0 |
|
Унітаз може продаватися без кришки та сидіння
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch O.novo 5661R0
Villeroy&Boch Villeroy&Boch O.Novo 5661R001 без бачка и крышки | 2 999 грн. |
Унитаз Villeroy&Boch O.novo без бачка и крышки (5661R001) 200124 | 2 999 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий Villeroy&Boch O.Novo, без кришки (5661R001) 5661 | 2 999 грн. |
Villeroy & Boch O. NOVO унітаз-компакт підлоговий без кришки (5661R001) | 15 975 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий без кришки VILLEROY & BOCH O. NOVO 5661R001 біли | 18 619 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →