Ванна Villeroy & Boch Oberon 160x75 см (UBQ160OBE2V-01)
Відео 3Фото 17 |
Villeroy & Boch Oberon 160x75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Oberon 160x75 см
Усі ціни 7 →Ванна кваріловие Villeroy & Boch OBERON 160x75 UBQ160OBE2V-01 | 44 000 грн. |
Ванна кварила Villeroy & Boch Oberon 160 х 75 см + ніжки в комплекті UBQ16 | 37 040 грн. |
Villeroy&Boch Villeroy&Boch OBERON ванна 160*75см у комплекті з ніжками (U | 27 799 грн. |
Ванна Villeroy&Boch Oberon 160x75 + ніжки (UBQ160OBE2V-01) | 49 999 грн. |
Вана кварилова Villeroy & Boch OBERON 160x75 UBQ160OBE2V-01 | 44 400 грн. |
Квариловая ванна Villeroy & Boch OBERON 160x75 BQ160OBE2V-01 | 39 900 грн. |
Ванна кварилова Villeroy & Boch OBERON 160x75 BQ160OBE2V-01 | 38 350 грн. |
Відеоогляди
Модификації Villeroy & Boch Oberon
Ціни на Villeroy & Boch Oberon |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Oberon 160x75 см | від 27 799 грн. | 7 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Oberon 170x70 см | від 34 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Oberon 170x75 см | від 25 598 грн. | 12 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Oberon 180x80 см | від 26 649 грн. | 15 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Oberon 190x90 см | від 25 000 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →