Унітаз Villeroy & Boch Omnia Architectura 567410
Фото 3 |
Villeroy & Boch Omnia Architectura 567410 |
|
Моделі Villeroy & Boch Omnia Architectura 567410R1, 567410R2, 567410R3 мають покриття CeramicPlus: потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив. Кераміку, покриту CeramicPlus, простіше чистити
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою та інсталяції
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Omnia Architectura 567410
Унітаз підвісний Villeroy & Boch Architectura CeramicPlus 567410R1 Без сид | 6 087 грн. |
Villeroy&Boch Omnia architectura 56741001 | 6 700 грн. |
Унітаз підвісний Omnia architectura 56741001 | 3 995 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →