Унітаз Villeroy & Boch Omnia Architectura 5685R0 (5685R001)
Фото 13 |
Villeroy & Boch Omnia Architectura 5685R0 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Omnia Architectura 5685R0
Усі ціни 11 →Унітаз підвісний Villeroy & Boch ARCHITECTURA Rimless 5685R001P Без сидінн | 9 500 грн. |
Унітаз підвісний DirectFlush (безободковий) Villeroy & Boch Architectura ( | 5 140 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий VILLEROY&BOCH Architectura без сидіння | 15 254 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy & Boch Architectura без сидіння (5685R001) 5685R | 5 577 грн. |
Підвісний унітаз Villeroy&Boch Architectura (5685R001) | 14 945 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →