Ванна Villeroy & Boch Squaro Edge 12 190x90 см
Відео 2Фото 2 |
Villeroy & Boch Squaro Edge 12 190x90 |
|
Виготовлено з особливо стійкого до ударів і подряпин матеріалу кварил.
Гідромасажна і аеромасажна системи (додаткова опція).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Squaro Edge 12 190x90 см
Усі ціни 14 →Ванна кваріловие Villeroy & Boch Squaro Edge 190x90 з ніжками і сифоном BQ | 47 900 грн. |
Ванна Villeroy&Boch Squaro Edge 12 190x90 см (UBQ190SQE2DV-01) UBQ190S | 48 999 грн. |
Ванна Villeroy&Boch Squaro Edge 190x90 UBQ190SQE2DV-01 | 48 635 грн. |
Ванна кварилова Villeroy&Boch Squaro Edge 12 190х90 UBQ190SQE2DV-01 | 52 136 грн. |
Villeroy&Boch Villeroy&Boch Squaro Edge 12 BQ190SQE2DV-01 190*90 | 49 499 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Villeroy & Boch Squaro Edge 12
Ціни на Villeroy & Boch Squaro Edge 12 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Squaro Edge 12 160x75 см | від 67 199 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Squaro Edge 12 170x75 см | від 41 900 грн. | 12 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Squaro Edge 12 180x80 см | від 42 788 грн. | 12 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Squaro Edge 12 180x80 см скошені кути | від 27 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Squaro Edge 12 190x90 см | від 47 900 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →