Ванна Villeroy & Boch Squaro Edge 12 180x80 см скошені кути
Відео 2Фото 5 |
Villeroy & Boch Squaro Edge 12 O 180x80 |
|
Виготовлено з особливо міцного і стійкого до подряпин матеріалу кварил
Гідромасажна і аеромасажні системи (додаткова опція)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Villeroy & Boch Squaro Edge 12
Ціни на Villeroy & Boch Squaro Edge 12 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Squaro Edge 12 160x75 см | від 67 199 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Squaro Edge 12 170x75 см | від 41 420 грн. | 9 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Squaro Edge 12 180x80 см | від 42 290 грн. | 10 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Squaro Edge 12 180x80 см скошені кути | від 27 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Squaro Edge 12 190x90 см | від 47 900 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →